BodyArt Communications


Idź do treści

ATRAKCJE NA EVENTY

Kącik wizażu
Wykonujemy uczestnikom eventu makijaże tematyczne z dodatkami typu: sztuczne kępki rzęs, brokat, cyrkonie, kryształy Swarovskiego. Możliwość ustawienia ok. 10 stanowisk.

Kącik bodypaintingu
Wykonujemy uczestnikom eventu bodypainting tematyczny, co podkreśli charakter imprezy.
Możliwość ustawienia kilka stanowisk.

Kącik tatuażu brokatowego
Wykonujemy uczestnikom eventu tatuaże brokatowe tematyczne, co podkreśli charakter imprezy.
Możliwość ustawienia kilka stanowisk.

Pokaz makijażu
Prowadzimy pokazy makijażu na modelce lub uczestniczce eventu, w czasie którego omawiamy krok po kroku wykonanie takiego makijażu.

Pokaz makijażu artystycznego i biżuteryjnego
Prowadzimy pokazy makijaży artystycznych i biżuteryjnych na modelce. Indywidualne przygotowanie projektu makijażu jest dostosowane do tematyki eventu. W czasie pokazu omawiamy krok po kroku wykonanie takiego makijażu oraz zastosowane produkty.

Pokaz bodypaintingu
Prowadzimy pokazy bodypaintingu na modelce zgodnie z indywidualnie przygotowanym projektem bodypaintingu, który jest dostosowany do tematyki eventu. Bodypainting uzupełniony może być strojem wykonanym z różnych intrygujących materiałów - nawet takich jak śruby, makijażem i fryzurą nawiązującą do tematu.Konkurs bodypaintingu
Zespoły, który mogą liczyć nawet do 10 osób, wykonują bodypainting tematyczny na plecach modelki. Uczestnicy zespołu malują na przemiennie (przy modelce zawsze jest tylko jedna osoba malująca) w ustalonych odstępach czasowych (czas malowania ok. 1-5 minut i zmiana).
Stopień trudności: dla ułatwienia przed rozpoczęciem pracy zespół może mieć ustalony czas na opracowanie projektu i podział prac między siebie.

Warsztaty wizażu
Prowadzimy warsztaty zamknięte, w grupach do 12 osób. Tematyka warsztatów dostosowana do potrzeb eventu.
Czas warsztatu: krótki warsztat od 1,5 godziny do 3 godzin lub warsztaty rozbudowane ok. 9 godzinne podzielone na bloki.
Nasze warsztaty stawiają na zdobycie praktycznych umiejętności z zakresu profesjonalnego makijażu tematycznego, niezatracając przy tym własnego stylu.
Uczestnicy warsztatu pracują na wyposażonym dla każdego uczestnika stanowisku do wizażu, pod bacznym okiem dwóch instruktorów na grupę.
Dzięki warsztatom wizażu, uczestnicy zdobędą wiedzę i umiejętności z zakresu makijażu i koloru. Dowiedzą się, jak poprawić własny wygląd, co pozwoli podnieść skuteczność swoich działań. Uczestnicy warsztatu będą w stanie świadomie operować własnym wizerunkiem, zwiększając własną wiarygodność i autorytet.
Świadomie będą podkreślać własnym wyglądem, wizerunek firmy.

Powrót

 

Powrót do treści | Wróć do menu głównego