BodyArt Communications


Idź do treści

O FIRMIE
Firma
BodyArt communications oferuje klientom niekonwencjonalną formę komunikacji z rynkiem, wykorzystując nowatorską formę zdobienia ciała, jaką jest bodypainting biżuteryjny.Niekonwencjonalny sposób komunikacji Państwa klientów z rynkiem można wykorzystać np. w celach promocyjnych i celach sprzedażowych korzystając z żywych nośników reklamy na różnego typu eventach, targach oraz sesjach zdjęciowych do materiałów reklamowych.


Unikatowość bodypaintingu biżuteryjnego polega na tym, że elementy biżuterii wyklejane są wprost na ciele modelki, tworząc niepowtarzalną kompozycję, umieszczoną w dowolnym miejscu ciała.
Funkcję zdobniczą mogą przyjąć nie tylko kryształy Swarovskiego, ale również kawa, monety i inne elementy związane z branżą klienta.


Bodypainting uzupełniony może być strojem wykonanym z różnych intrygujących materiałów – nawet takich jak śruby.
Indywidualne przygotowanie projektu z wykorzystaniem materiałów podkreślających profil firmy zaspokoi pragnienie klientów związane z uzyskaniem efektu
wyjątkowości
i odmienności, na tle konkurencji
.


Dodatkowo wykorzystanie wysokiej jakości materiałów i gwarancja niepowtarzalności projektów podniesie prestiż i uznanie w oczach zarówno klientów jak i własnych pracowników.


Nasz zespół to specjaliści w takich dziedzinach jak:
wizaż i stylizacja,
strategia reklamy,
projektowanie mody,
psychologia reklamy,
psychologia zachowań konsumenckich,
zarządzanie wizerunkiem i promocją przedsiębiorstwa.
Powrót do treści | Wróć do menu głównego